BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9098633
nr 909 8633
Golvlampa
50-tal, 3-armad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 september 2014
kl 18:41:18
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr